top of page

Minu nimi on Helis Laan, olen

Osso Massaaži vedaja ja massöör

Leidsin tee enda jaoks massaažini huvist parema tervise ning füüsilise keha toimemehhanismide vastu. Olen lõpetanud Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia Eesti Pärimusmeditsiini erialal. Lisaks kõigele muule koolis õpitule, omandasin seal Vana-Eesti massaaži ehk soonetasumise, kupu- ja meemassaaži ning teraapilise massaaži. Veel eraldi olen lisaks juurde õppinud rasedate massaaži, spordimassaaži, ravimassaaži, laavakivimassaaži, klassikalist massaaži, müofastsiaalseid liine, pehmekohe vabastamise tehnikaid, PIR tehnikaid, bambuse massaaži, Gua Sha tehnikaid, kinesioteipimist, manuaalset lihastestimist ning situatsioonipõhist massaaži. Töökogemust on tänaseks juba üle seitsme aasta ning tegelen pidevalt enda täiendamisega. Oman massöör tase 5 kutsetunnistust.

Ootan enda juurde kõiki inimesi keda vaevab valu või soov lihtsalt ennast enda kehas paremini tunda.

helis laan, massöör, massaaž
Marina Kolotõgina

Minu nimi on Marina Kolotõgina ja olen massöör Osso Massaažis

mak18.JPG

Mulle meeldib tervise ja heaolu teema, nii väline kui ka sisemine. Sellepärast õppisin ma massaaži. Samas on massaaž ka tugevalt seotud psühholoogiaga. Olen lõpetanud EMTK, Eesti Massaazi ja Teraapia Kooli. Pärast kooli lõpetamist töötasin poolteist aastat iseseisvalt.
Klassikaline massaaž, mida õppisin kaks ja pool aastat, on minu lemmik, sest sellel põhinevad kõik teised massaažid, mida koolis õppisime. Nendeks on aroomimassaaž, spordimassaaž, segmentmassaaž ja situatsioonipõhine massaaž. Tegeledes klientide probleemidega kasutan lisaks elemente ka reflektoorsest, Tai ning On-Site massaažist.
Ja isegi minu teadmised transpersonaalsest psühholoogiast aitavad mind klientide füüsiliste vaeguste leevendamisel. Meie kehas on ju kõik omavahel seotud, mõtted, emotsioonid ja aistingud. Pingelised piirkonnad annavad märku valu ja ebamugavate aistingute kujul. See tähendab, et saame neid signaale arvesse võttes töötada.

Oman massöör tase 5 kutsetunnistust.

Kutsun massaaži neid, kes soovivad leida oma kehast arusaamist ning kes lihtsalt armastavad lõõgastuda.

bottom of page