top of page

Minu nimi on Helis Laan, olen

Osso Massaaži massöör ning vedaja

Leidsin tee enda jaoks massaažini huvist parema tervise ning füüsilise keha toimemehhanismide vastu. Olen lõpetanud Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia Eesti Pärimusmeditsiini erialal. Lisaks kõigele muule koolis õpitule, omandasin seal Vana-Eesti massaaži ehk soonetasumise, kupu- ja meemassaaži ning teraapilise massaaži. Veel eraldi olen lisaks juurde õppinud rasedate massaaži, spordimassaaži, ravimassaaži, laavakivimassaaži, klassikalist massaaži, müofastsiaalseid liine, pehmekohe vabastamise tehnikaid, PIR tehnikaid, bambuse massaaži, Gua Sha tehnikaid, kinesioteipimist, manuaalset lihastestimist, situatsioonipõhist massaaži ning Lomi-lomi massaaži. Töökogemust on tänaseks juba üle kaheksa aasta ning tegelen pidevalt enda täiendamisega. Oman massöör tase 5 kutsetunnistust.

Ootan enda juurde kõiki inimesi keda vaevab valu või lihtsalt soov ennast enda kehas paremini tunda.

helis laan, massöör, massaaž

Minu nimi on jaak orumaa ja olen

massöör osso massaažis

Tervise ja heaolu vastu huvi tundmine on alati olnud minu kirg. Olen veendunud, et trenn, hea toitumine ja massaaž mängivad olulist rolli inimese tervise edendamisel ja võimaldavad meil elu täiel rinnal nautida.
Minu teekond massaaži maailma algas Balil, kus kogesin idamaist massaaži oma täiuslikkuses. See inspireeris mind saama massööriks, et jagada seda imelist kogemust ka teistega. Praegu lõpetan oma õpinguid Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis, et omandada massööri tase 5 kutsestandard.
Olen spetsialiseerunud klassikalisele massaažile, spordimassaažile ja Tai massaažile. Õpin pidevalt juurde uusi tehnikaid ja täiendan ennast, et pakkuda parimat võimalikku teenust.
Minu eesmärk on aidata sul vabaneda pingetest ja stressist, pakkudes sügavat lõõgastust ja heaolu. Olen pühendunud, töökas ja põhjalik, ning minu juures saad alati professionaalset ja personaalset hoolitsust.
Kutsun sind massaaži, kus keha ja vaim leiavad täieliku rahu. Broneeri oma aeg juba täna ja astu samm tervislikuma ja pingevabama elu poole!

 

Jaak Orumaa.jpg
bottom of page